Press


Deprecated: Funkcja _register_controls jest przestarzała od wersji 3.1.0! Zamiast jej proszę użyć Elementor\Controls_Stack::register_controls(). in /home/synalkapo/domains/esape.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5381

Nazwa firmy: ESAPE Sp. z o.o.

Data założenia: Niezależna wytwórnia artystyczna ESAPE powstała w 2021 roku z inicjatywy Rafała Poniedzielskiego (PONO).

Cel: Stworzenie przyjaznego środowiska dla artystów, którzy chcą dzielić się swoją twórczością.

Obszar działalności: muzyka, sztuka, gry, nowe technologie

O nas: ESAPE to grupa ludzi, których łączy przyjaźń, miłość do muzyki oraz doświadczenie zawodowe.
Jesteśmy otwarci na współpracę z ambitnymi artystami, których pasją jest muzyka. Nie ograniczamy się do wybranych gatunków – pragniemy wspierać twórców niezależnie od tego, czy w ich sercach gra hip-hop, jazz, soul czy pop.

Działamy także w środowisku gamingowym (współpraca z np. ESPOT, Illuminar Gaming, VTV.). Jesteśmy niezależni, otwarci na nowe technologie, niestandardowe rozwiązania i nieoczywiste pomysły. Chcemy zarażać pozytywną energią. Nie boimy się wychodzić przed szereg. Tworzymy historię – nasze pierwsze wydanie – SynAlkaPono –  jest pierwszym na świecie artystą, który dystrybuuje muzykę bezpośrednio na łańcuchu bloków. Wszystkie osoby, które zakupiły pre-orderowe wydanie albumu PONDEMIA uczestniczą w tym historycznym wydarzeniu. Otrzymały singiel promujący najnowszy album w formie tokenów, które będą otwierały „drzwi” do świata ESAPE. Jest to pierwsza w historii szeroko zakrojona komercyjna emisja muzyki oparta o protokół bitcoina – a to tylko początek. W planach mamy wydania oparte o najnowsze technologie – na przekór wszystkiemu, niezależnie od niczego. 

Dane firmy:

ESAPE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000876959,  NIP 5213916961, REGON 38790493100000