dostęp z tokenem PONDEMIA

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Blockchain, oryginalnie block chain[1][2] (łańcuch bloków)[3][2] (czasem też łańcuch blokowy[4]) – architektura przechowywania informacji w sposób gwarantujący niezmienność danych historycznych; Podstawowa architektura kryptowalut przechowywania danych o transakcjach.

Jest to zdecentralizowana (bez centralnych jednostek zarządzających) i rozproszona baza danych[2] lub rejestr transakcji lub zdarzeń[1], funkcjonujący jako rosnąca lista jednokierunkowa rekordów zwanych blokami[2], mającymi łącza do bloków poprzednich utworzone z użyciem funkcji kryptograficznych[5] oraz znaczniki czasowe[2]. Architektura przechowuje dane (np. typu księgowego: transakcje, płatności, innych zapisy księgowych[6]) zakodowane za pomocą algorytmów kryptograficznych.

Powiązanie bloków w łańcuchu, gdzie każdy następny blok przechowuje hash z informacji z bloku poprzedniego, sprawia, że informacje w blokach są możliwe do zapisywania tylko w trakcie tworzenia bloku i niemożliwe do modyfikacji po upublicznieniu i rozpowszechnieniu bloku[2].

Wydanie muzyki na Blockchain (Łańcuch Bloków) – Banach Group x ESAPE:

– Tokenizacja muzyki na blockchain, jako nowy nośnik danych i dystrybucji muzyki. Dzięki temu artysta oraz docelowy odbiorca, podczas wydania albumu, mają szeroki wachlarz dodatkowych korzyści i możliwości:

– Tokeny NFT to nowoczesny i bezpieczny nośnik muzyki online, pozwalający na rozszerzenie muzycznej rzeczywistości.

– Tokeny NFT to  także forma komodytyzacji muzyki, pozwalają na handel wtórny będąc przy tym prawdziwą własnością użytkowników.

– Użytkownik Tokena jest jedynym właścicielem swoich danych, co sprawia, że jest on unikalnym odbiorcą treści.

 

Jeżeli posiadasz swój portfel z tokenem ESAPE x Banach, załóż konto oraz podłącz do niego swój portfel.

Rejestracja

Jeśli masz już u nas konto, lub potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami pod adresem blockchain@esape.pl

Skąd wziąć numer portfela?

https://tokenpow.com -> zaloguj się do profilu -> wybierz „my profile” -> znajdź i skopiuj adres z pola: „Run Owner address”

Po odebraniu portfela na NFTYJIGS, wejdź w link: https://wallet.nftyjigs.com, naciśnij „Receive jig” i odbierz adres portfela

Jeżeli nie masz jeszcze dostępu: kup token z pierwszej na świecie serii tokenów muzycznych!

Obserwuj nasze social media i bądź na bieżąco.